Prodej bytu 3+1 v ulici Estonská, Kladno Cena 3.195.000,-

! P R O D Á N O !

Ráda bych Vám představila příjemně prostorný a slunný byt 3+kk, který se nachází v žádané lokalitě Kladna, blízko zeleně, zároveň v pěší dostupnosti všech služeb a s výborným spojením do Prahy.

Jedná se o družstevní byt, který lze v případě zájmu převést do osobního vlastnictví (anuita je splacena, družstvo s převodem souhlasí).

Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem ve velmi klidné ulici Estonská. K bytu náleží prostorná lodžie a sklep, parkovací stání je k dispozici přímo před domem.

Byt prošel částečnou renovací - nová eurookna, plovoucí podlaha v obývacím pokoji a kuchyni, renovovaná kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči. Jádro bytu zůstalo prozatím původní umakartové, koupelna je v udržovaném stavu. Disozice je nejlépe patrná z přiloženého půdorysu.

Samotný bytový dům je ve velmi dobrém stavu a prochází postupnou revitalizací. Již je realizováno zateplení domu s novou fasádou, stoupací potrubí v plastu, vstup do domu na čip, dva výtahy na čip, kamerový systém u vstupu do domu, v plánu jsou pak revitalizace lodžií, výměna výtahů a další dílčí úpravy.

Velkým benefitem bytu je jeho strategická poloha - v těsné blízkosti se nachází rozsáhlý lesopark Bažantnice, letní koupaliště, MŠ, ZŠ, obchody, nákupní centrum Oáza a mnoho dalších služeb. Lokalita poskytuje výborné dopravní spojení - zastávku autobusu MHD a přímou autobusovou linku na Prahu (2O minut jízdy busem na Veleslavín) najdete v pěší vzdálenosti od domu.

Pro více informací a sjednání termínu prohlídky mě neváhejte včas kontaktovat.