Prodej bytu 2+1 Vršovické náměstí Praha   cena 8.290.000,-Kč

Pokud hledáte originální, prostorný a přitom útulný byt blízko centra Prahy, ale zároveň kousek od zeleně, pak Vás jistě zaujme tento mezonetový byt o dispozici 2+1 a ploše 86m2! v krásném historickém domě přímo na Vršovickém náměstí.

Byt se rozprostírá v 5.nadzemním podlaží, přičemž v horním patře bytu se nachází velmi prostorná podkrovní ložnice, v kolaudaci vedena jako galerie, takže do evidované užitné plochy bytu je započtena pouze užitná plocha spodního patra (60m2) a provozní náklady jsou tak díky tomu příjemně nízké. Dispozice bytu je nejlépe patrná z přiložených výkresů.

Byt byl navržen architektem a kolaudován v roce 2008, takže již nevyžaduje žádné další investice.

Nemovitost je jedinečná také svojí polohou a úžasnými výhledy na Vršovické náměstí a druhým směrem na panorama Prahy. V těsné blízkosti domu najdete tramvajovou zastávku, mnoho příjemných restaurací a kaváren, rozmanité obchůdky, veškeré potřebné služby a mnoho možností pro relaxaci. Přímo u Vršovického náměstí se rozprostírají Heroldovy sady nebo se můžete vydat do nedalekého známého parku Grébovka.

Pokud hledáte jedinečný byt blízko centra Prahy s ojedinělou atmosférou, nebo uvažujete o investici do perspektivní nemovitosti, pak mě neváhejte kontaktovat pro více informací a sjednání termínu prohlídky.